|  |  | 

Hobby Loty Wrocław Liverpool

Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe
1 vote, 1.00 avg. rating (49% score)

skoki-spadochronowe-8Skoki spadochronowe stają się coraz to bardziej popularne.Skok ze spadochronem to ekstremalne przeżycie, dosłowne chwilowe oderwanie się od ziemi i rzeczywistości. Każdy kto ma okazję, powinien tego spróbować.
W skoku ze spadochronem zazwyczaj uczestnikowi towarzyszy instruktor, ale jeśli chciałby go wykonać indywidualnie to też jest to możliwe.W takim wypadku należy odbyć kurs spadochronowy kończący się uzyskaniem międzynarodowej licencji uprawniającej do skoków.
Problemy zdrowotne takie jak zaburzenia pracy serca, stwierdzona padaczka czy waga ciała większa niż 115 kg oraz wzrost poniżej 125 cm niestety wykluczają osobę z możliwości dokonania skoku.
Istnieje możliwość nakręcenia filmiku podczas skoku jak i przed nim w trakcie przygotowań lub też zrobienie zdjęć w przestworzach.
Skoki spadochronowe to wprost idealne przeżycie dla osób lubiących czuć adrenalinę i dreszczyk emocji.
Należy pamiętać, że skoki spadochronowe mogą służyć także jako oryginalny, niezapomniany prezent dla drugiej osoby.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

skoki-spadochronowe

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

  • Agroturystyka Kaszuby nad jeziorem

    Agroturystyka Kaszuby nad jeziorem

    Agroturystyka Agroturystyka to bardzo dobry pomysł na spędzenie wakacji, a szczególnie jak się ma dzieci. Jeżeli poszukujecie miejsca, gdzie będziecie mogli odpocząć w sielskich warunkach to zdecydujcie się na agroturystyka Kaszuby nad jeziorem. Jest to naprawdę piękne miejsce, gdzie nie będziecie przede wszystkim narażeni na hałas oraz zgiełk wielkiego miasta. Możecie tutaj przyjechać na dłuższy

  • Agroturystyka Kaszuby

    Agroturystyka Kaszuby

    Polska Szwajcaria Polskie morze – Bałtyk, polskie góry – Tatry, a gdzie lezy polska Szwajcaria? Tak nazywane jest wyjątkowe i nie przez wszystkich podróżujących jeszcze odkryte miejsc miejsce w Polsce – Kaszuby. Szwajcaria Kaszubska tak mówią o tej krainie, którą najlepiej zwiedzić zatrzymując się w niejednym gospodarstwie, gdzie prowadzona jest agroturystyka kaszuby to góry (choć