|  |  |  | 

Noclegi i jedzenie w Dębkach Szetlandy Turystyka

HOTEL NADMORSKI ? GDYNIA

HOTEL NADMORSKI ? GDYNIA
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

szkola-paralotniowa-8Położony tuż przy plaży, w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie o kilka minut od centrum miasta jest czterogwiazdkowy HOTEL NADMORSKI.
Szczyci się on tym, że zorganizował już setki imprez ( w tym tak prestiżowe jak Gospodarczy Szczyt Polsko- Ukraiński z udziałem prezydentów, czy pobyt finalistek Miss World) i wszyscy klienci byli zadowoleni..
Hotel oferuje 90 pokoi na 190 miejsc, 4 sale konferencyjne na 450 miejsc.
Centrum konferencyjne jest doskonałym miejscem na organizowanie szkoleń, konferencji, prezentacji, bankietów czy też przyjęć okolicznościowych. Poza tym w hotelu można skorzystać z centrum SPA, gdzie oferowane są zabiegi odnowy biologicznej i pielęgnacji a kto woli bardziej dynamiczny odpoczynek czekają na niego korty tenisowe, można także pojeździć konno, nurkować, żeglować, a nawet polatać balonem.
W Hotelu Nadmorskim jest też bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu.
Jest laureatem wielu nagród na przykład wyróżnienie w konkursie GDYNIA BEZ BARIER, czy międzynarodowe certyfikaty HACCP CODEX ALIMENTARIUS I ISO gwarantujące gościom bardzo wysoki poziom usług.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

hotel-nadmorski-gdynia

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

  • Miechów miasto, które warto odwiedzić

    Miechów miasto, które warto odwiedzić

    Zastanawiasz się nad weekendowym wypadem? mieszkasz w województwie Małopolskim? jeśli odpowiedź na te dwa pytania jest potwierdzająca, to udaj się do Miechowa! Już za rok w Krakowie rozpoczną się Światowe Dni Młodzieży. Zanim do tego dojdzie warto zwiedzić okoliczne miejscowości w których znajdują się miejsca bądź atrakcje religijne. Świetną opcją może być właśnie Miechów, miejscowość

  • Agroturystyka nad Bugiem

    Agroturystyka nad Bugiem

    Poczuj smak natury nadbużańskich terenów Hasło agroturystyka kojarzy nam się z błogim wypoczynkiem, kontaktem z naturą i leniwym spędzaniem czasu w otoczeniu przyrody. Sielsko, anielsko. Jest to bardzo często wybierany typ pobytu dla osób zmęczonych miastem, hałasem i pędem życia codziennego. Właściwie w każdym rejonie kraju spotkamy się z takim rodzajem wypoczynku. Agroturystyka nad Bugiem