|  |  |  | 

Noclegi i jedzenie w Dębkach Szetlandy Turystyka

HOTEL NADMORSKI ? GDYNIA

HOTEL NADMORSKI ? GDYNIA
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

szkola-paralotniowa-8Położony tuż przy plaży, w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, zaledwie o kilka minut od centrum miasta jest czterogwiazdkowy HOTEL NADMORSKI.
Szczyci się on tym, że zorganizował już setki imprez ( w tym tak prestiżowe jak Gospodarczy Szczyt Polsko- Ukraiński z udziałem prezydentów, czy pobyt finalistek Miss World) i wszyscy klienci byli zadowoleni..
Hotel oferuje 90 pokoi na 190 miejsc, 4 sale konferencyjne na 450 miejsc.
Centrum konferencyjne jest doskonałym miejscem na organizowanie szkoleń, konferencji, prezentacji, bankietów czy też przyjęć okolicznościowych. Poza tym w hotelu można skorzystać z centrum SPA, gdzie oferowane są zabiegi odnowy biologicznej i pielęgnacji a kto woli bardziej dynamiczny odpoczynek czekają na niego korty tenisowe, można także pojeździć konno, nurkować, żeglować, a nawet polatać balonem.
W Hotelu Nadmorskim jest też bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu.
Jest laureatem wielu nagród na przykład wyróżnienie w konkursie GDYNIA BEZ BARIER, czy międzynarodowe certyfikaty HACCP CODEX ALIMENTARIUS I ISO gwarantujące gościom bardzo wysoki poziom usług.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

hotel-nadmorski-gdynia

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Agroturystyka nad Bugiem

    Agroturystyka nad Bugiem

    Poczuj smak natury nadbużańskich terenów Hasło agroturystyka kojarzy nam się z błogim wypoczynkiem, kontaktem z naturą i leniwym spędzaniem czasu w otoczeniu przyrody. Sielsko, anielsko. Jest to bardzo często wybierany typ pobytu dla osób zmęczonych miastem, hałasem i pędem życia codziennego. Właściwie w każdym rejonie kraju spotkamy się z takim rodzajem wypoczynku. Agroturystyka nad Bugiem

  • Agroturystyka na Mazurach dla rodzin z dziećmi

    Agroturystyka na Mazurach dla rodzin z dziećmi

    Prawie jak u babci! Nikt z nas nie jest cyborgiem. To zupełnie normalne, że od czasu do czasu potrzebujemy przerwy. Nie tylko od pracy, ale także od domowych obowiązków. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem musimy po prostu sobie odpocząć. Jak najlepiej wypocząć? Jak naładować baterie? Najlepiej po prostu gdzieś wyjechać! Jak najdalej od domu. W ten