|  |  |  | 

Noclegi Noclegi i jedzenie w Dębkach Szetlandy

HOTEL HAFFNER – SOPOT

HOTEL HAFFNER – SOPOT
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

tani hostel (8)Prawie w samym centrum Sopotu, u podnóża zalesionego wzgórza i blisko plaży położony jest czterogwiazdkowy HOTEL HAFFNER. Jest to ekskluzywny obiekt o pięknych wnętrzach łączący nowoczesność z tradycją i klasycznym urokiem kurortu.
Hotel oprócz wspaniałego położenia oferuje także basen, jacuzzi, dostęp do siłowni (ze studiem cardio), łaźni parowej, suchej sauny. Kto lubi aktywny wypoczynek może pograć w tenisa, lub w golfa (profesjonalny symulator do gry), można wypożyczyć rowery, kijki do nornic walking, sprzęt wodny, a nawet pojeździć na koniu.
W hotelu jest 106 ( 200 miejsc) pokoi wyposażonych w klimatyzację, 8 sal konferencyjnych ( 300 miejsc).
W hotelu jest też restauracja i Pub Charlie. Kuchnia jest doskonała; podawane są tu potrawy kuchni śródziemnomorskiej i staropolskiej, a kto woli trochę amerykańskich smaków znajdzie je w Pubie Charlie.
Klienci biznesowi też nie mogą narzekać, bo w oddali od hałasu i ciężkiej atmosfery dużych miast łatwiej przeprowadza się konferencje, narady,negocjacje czy szkolenia?sale konferencyjne wyposażone są w najwyższej jakości sprzęt audio-wizualny.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

hotel-haffner-sopot

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Agroturystyka Mazury

    Agroturystyka Mazury

    Odpoczywaj blisko natury Każdemu z nas, bez dwóch zdań, należy się odpoczynek. Nikt nie jest w stanie wydajnie pracować przez całe swoje życie bez żadnych przerw. Pamiętajmy, że im częstsze przerwy, tym częściej ładujemy swoje baterie! Dlatego warto od czasu wyjechać, odciąć się od codzienności i jej problemów. Dzięki temu wracamy ze zdwojoną siłą do

  • Agroturystyka nad jeziorem

    Agroturystyka nad jeziorem

    Wakacje nad jeziorem Dlaczego wakacje nad jeziorami? Każdy wypoczywający na Mazurach czy w innych częściach kraju z dostępem do jeziora, może wskazać nieco inny powód. Jednak wśród tych najczęściej wymienianych znajduje się przede wszystkim możliwość nacieszenia oczu pięknymi widokami. Poza tym chodzi o świeże powietrze oraz szanse wypróbowania swoich sił w licznych sportach wodnych. Agroturystyka