|  |  |  | 

Hobby Noclegi i jedzenie w Dębkach Spływ Czarną Hańczą

DWÓR OLIWSKI – GDAŃSK

DWÓR OLIWSKI – GDAŃSK
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

W zabytkowej dzielnicy Gdańska ? Oliwie położony jest pięciogwiazdkowy hotel DWÓR OLIWSKI oddalony od lotniska im. Lecha Wałęsy o 15 kilometrów i 7 kilometrów od sopockiego mola. Bardzo dogodne położenie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, usługi, jakie hotel oferuje (stylowe SPA z basenem, suchą sauną, solarium, łaźnią parową, jacuzzi, studio cardio, i słoneczną plażą, gabinety masażu i kosmetyczny, możliwość wypożyczenia rowerów, kijków do nornic walking, aquaaerobik) sprawia, że hotel jest atrakcyjnym miejscem zarówno dla klientów turystycznych jak i biznesowych.
We DWORZE OLIWSKIM jest 70 pokoi, 2 bardzo luksusowe apartamenty i 11 przestronnych i eleganckich pokoi junior suite. Pokoje zostały tak zaprojektowane, aby każdy gość czuł się swobodnie i komfortowo.
Jest oczywiście bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu we wszystkich pomieszczeniach hotelu, a kto nie ma ze sobą laptopa a musi skorzystać z internetowych usług może także bezpłatnie korzystać z hotelowych komputerów.
Kuchnia hotelowa nie ogranicza się tylko do tradycyjnej polskiej kuchni, ale także jest bogata oferta dań kuchni międzynarodowej.
Są także 2 sale konferencyjne; jedna na 100 a druga na 140 miejsc.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

dwor-oliwski-gdansk

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

    Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

    Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester Gdzie polecieć z Gdańska? Pomysłów na to, gdzie polecieć z Gdańska jest mnóstwo. Weźmy jednak pod uwagę tylko dwa miejsca. Pierwszym z nim jest lot relacji: Gdańsk Stavanger. Jest to piękne norweskie miasto portowe, do którego warto się udać. Warto dodać, że to miasto zostało uznane Europejską Stolicą Kultury 2008

  • Agroturystyka Kaszuby nad jeziorem

    Agroturystyka Kaszuby nad jeziorem

    Agroturystyka Agroturystyka to bardzo dobry pomysł na spędzenie wakacji, a szczególnie jak się ma dzieci. Jeżeli poszukujecie miejsca, gdzie będziecie mogli odpocząć w sielskich warunkach to zdecydujcie się na agroturystyka Kaszuby nad jeziorem. Jest to naprawdę piękne miejsce, gdzie nie będziecie przede wszystkim narażeni na hałas oraz zgiełk wielkiego miasta. Możecie tutaj przyjechać na dłuższy