|  | 

Korfu fauna

DWÓR OLIWSKI – GDAŃSK

DWÓR OLIWSKI – GDAŃSK
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

W zabytkowej dzielnicy Gdańska ? Oliwie położony jest pięciogwiazdkowy hotel DWÓR OLIWSKI oddalony od lotniska im. Lecha Wałęsy o 15 kilometrów i 7 kilometrów od sopockiego mola. Bardzo dogodne położenie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, usługi, jakie hotel oferuje (stylowe SPA z basenem, suchą sauną, solarium, łaźnią parową, jacuzzi, studio cardio, i słoneczną plażą, gabinety masażu i kosmetyczny, możliwość wypożyczenia rowerów, kijków do nornic walking, aquaaerobik) sprawia, że hotel jest atrakcyjnym miejscem zarówno dla klientów turystycznych jak i biznesowych.
We DWORZE OLIWSKIM jest 70 pokoi, 2 bardzo luksusowe apartamenty i 11 przestronnych i eleganckich pokoi junior suite. Pokoje zostały tak zaprojektowane, aby każdy gość czuł się swobodnie i komfortowo.
Jest oczywiście bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu we wszystkich pomieszczeniach hotelu, a kto nie ma ze sobą laptopa a musi skorzystać z internetowych usług może także bezpłatnie korzystać z hotelowych komputerów.
Kuchnia hotelowa nie ogranicza się tylko do tradycyjnej polskiej kuchni, ale także jest bogata oferta dań kuchni międzynarodowej.
Są także 2 sale konferencyjne; jedna na 100 a druga na 140 miejsc.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

dwor-oliwski-gdansk

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Korfu zabytki

    Korfu zabytki

    Jak dotrzeć na Korfu? Korfu to położna na Morzu Jońskim grecka wyspa, sąsiadująca z Albanią. Często określa się ją jako „green island” („zielona wyspa”), co jest dość oczywiste, gdy choć raz odwiedzi się to miejsce. Korfu to moc roślinności, zieleni, malowniczych krajobrazów, zatok, wspaniałych plaż. Oczywiście nie można zapomnieć także o zabytkach. Wszystko to sprawia,

  • Wypożyczalnia samochodów Korfu

    Wypożyczalnia samochodów Korfu

    Korfu – popularna grecka wyspa Turyści, którzy decydują się na wakacje w Grecji, często stawiają na Korfu. Obok Krety to jeden z najpopularniejszych regionów tego kraju. Korfu to wyspa, której stolicą jest miasto o tej samej nazwie. Dominuje tu upalny klimat śródziemnomorski i górzyste ukształtowanie terenu (o najwyższym szczycie liczącym niemal tysiąc metrów nad poziomem