|  |  |  | 

Hobby Noclegi i jedzenie w Dębkach Spływ Czarną Hańczą

DWÓR OLIWSKI – GDAŃSK

DWÓR OLIWSKI – GDAŃSK
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

W zabytkowej dzielnicy Gdańska ? Oliwie położony jest pięciogwiazdkowy hotel DWÓR OLIWSKI oddalony od lotniska im. Lecha Wałęsy o 15 kilometrów i 7 kilometrów od sopockiego mola. Bardzo dogodne położenie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, usługi, jakie hotel oferuje (stylowe SPA z basenem, suchą sauną, solarium, łaźnią parową, jacuzzi, studio cardio, i słoneczną plażą, gabinety masażu i kosmetyczny, możliwość wypożyczenia rowerów, kijków do nornic walking, aquaaerobik) sprawia, że hotel jest atrakcyjnym miejscem zarówno dla klientów turystycznych jak i biznesowych.
We DWORZE OLIWSKIM jest 70 pokoi, 2 bardzo luksusowe apartamenty i 11 przestronnych i eleganckich pokoi junior suite. Pokoje zostały tak zaprojektowane, aby każdy gość czuł się swobodnie i komfortowo.
Jest oczywiście bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu we wszystkich pomieszczeniach hotelu, a kto nie ma ze sobą laptopa a musi skorzystać z internetowych usług może także bezpłatnie korzystać z hotelowych komputerów.
Kuchnia hotelowa nie ogranicza się tylko do tradycyjnej polskiej kuchni, ale także jest bogata oferta dań kuchni międzynarodowej.
Są także 2 sale konferencyjne; jedna na 100 a druga na 140 miejsc.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

dwor-oliwski-gdansk

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

  • Urlop wakacyjny 2015 – udaj się do Krakowa

    Urlop wakacyjny 2015 – udaj się do Krakowa

    Powoli zbliża się półmetek wakacji, więc jeśli jeszcze nie zorganizowaliście sobie urlopu, to wykorzystajcie go jak najszybciej póki dopisuje ładna pogoda w Polsce. Z pewnością idealnym miejscem na spędzenie upragnionego wypoczynku będzie Kraków. Miasto to żyje 24h na dobę, więc w dzień jak i w nocy będziecie mogli zorganizować sobie bardzo ciekawie czas ze swoimi

  • Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

    Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

    Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester Gdzie polecieć z Gdańska? Pomysłów na to, gdzie polecieć z Gdańska jest mnóstwo. Weźmy jednak pod uwagę tylko dwa miejsca. Pierwszym z nim jest lot relacji: Gdańsk Stavanger. Jest to piękne norweskie miasto portowe, do którego warto się udać. Warto dodać, że to miasto zostało uznane Europejską Stolicą Kultury 2008