|  |  |  | 

Dom pielgrzyma Częstochowa Spływ Czarną Hańczą Turystyka

Dwa w jednym: zarobek i wypoczynek

Dwa w jednym: zarobek i wypoczynek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_wczasy13.jpgWymarzoną sytuacją są wakacje, podczas których mamy zapewniony nocleg i wyżywienie, a dodatkowo możemy jeszcze zarobić trochę pieniędzy. Służy temu turystyka letnia i związana z nią forma odpoczynku, połączona z okazyjnym zarobkiem dla osób, które są chętne zostać wychowawcą kolonijnym na jednym z wakacyjnych turnusów.
Ofertą powinni być szczególnie zainteresowani nauczyciele, instruktorzy sportowi lub studenci kierunków pedagogicznych. To nie tylko darmowy odpoczynek, ale także świetna okazja do zdobycia nowych doświadczeń podczas pełnienia funkcji wychowawcy.
Opiekun powinien mieć ukończone 18 lat i posiadać co najmniej średnie wykształcenie. Przed wyjazdem na wczasy z młodzieżą należy również przystąpić do nieskomplikowanego egzaminu, który poprzedza oczywiście odpowiedni kurs przygotowujący ochotnika na każdą ewentualność. Później pozostaje nam jedynie znaleźć satysfakcjonującą nas ofertę dostępną w kuratoriach, czy też firmach i fundacjach, które organizują wakacje dla młodzieży. Po dopełnieniu wszystkich formalności czekają nas już same przyjemne obowiązki i urlopowanie w doborowym towarzystwie młodych ludzi.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

dwa-w-jednym-zarobek-i-wypoczynek

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

    Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

    Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester Gdzie polecieć z Gdańska? Pomysłów na to, gdzie polecieć z Gdańska jest mnóstwo. Weźmy jednak pod uwagę tylko dwa miejsca. Pierwszym z nim jest lot relacji: Gdańsk Stavanger. Jest to piękne norweskie miasto portowe, do którego warto się udać. Warto dodać, że to miasto zostało uznane Europejską Stolicą Kultury 2008

  • Agroturystyka nad Bugiem

    Agroturystyka nad Bugiem

    Poczuj smak natury nadbużańskich terenów Hasło agroturystyka kojarzy nam się z błogim wypoczynkiem, kontaktem z naturą i leniwym spędzaniem czasu w otoczeniu przyrody. Sielsko, anielsko. Jest to bardzo często wybierany typ pobytu dla osób zmęczonych miastem, hałasem i pędem życia codziennego. Właściwie w każdym rejonie kraju spotkamy się z takim rodzajem wypoczynku. Agroturystyka nad Bugiem