|  | 

Korfu lotnisko

Dwa w jednym: zarobek i wypoczynek

Dwa w jednym: zarobek i wypoczynek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_wczasy13.jpgWymarzoną sytuacją są wakacje, podczas których mamy zapewniony nocleg i wyżywienie, a dodatkowo możemy jeszcze zarobić trochę pieniędzy. Służy temu turystyka letnia i związana z nią forma odpoczynku, połączona z okazyjnym zarobkiem dla osób, które są chętne zostać wychowawcą kolonijnym na jednym z wakacyjnych turnusów.
Ofertą powinni być szczególnie zainteresowani nauczyciele, instruktorzy sportowi lub studenci kierunków pedagogicznych. To nie tylko darmowy odpoczynek, ale także świetna okazja do zdobycia nowych doświadczeń podczas pełnienia funkcji wychowawcy.
Opiekun powinien mieć ukończone 18 lat i posiadać co najmniej średnie wykształcenie. Przed wyjazdem na wczasy z młodzieżą należy również przystąpić do nieskomplikowanego egzaminu, który poprzedza oczywiście odpowiedni kurs przygotowujący ochotnika na każdą ewentualność. Później pozostaje nam jedynie znaleźć satysfakcjonującą nas ofertę dostępną w kuratoriach, czy też firmach i fundacjach, które organizują wakacje dla młodzieży. Po dopełnieniu wszystkich formalności czekają nas już same przyjemne obowiązki i urlopowanie w doborowym towarzystwie młodych ludzi.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

dwa-w-jednym-zarobek-i-wypoczynek

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Lotnisko Korfu niebezpieczne

    Lotnisko Korfu niebezpieczne

    Korfu to dobry wybór Kochasz Grecję i jej malownicze zakątki? Nic dziwnego, gdyż to jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Chcesz się wyrwać z natłoku codziennych obowiązków, uciec od problemów, spędzić czas z rodziną i znajomymi? To świetny pomysł, a my pomożemy Ci w jego realizacji przestawiając ofertę Korfu. Wyobraź sobie słońce lejące się z

  • Wypożyczalnia samochodów Korfu

    Wypożyczalnia samochodów Korfu

    Korfu – popularna grecka wyspa Turyści, którzy decydują się na wakacje w Grecji, często stawiają na Korfu. Obok Krety to jeden z najpopularniejszych regionów tego kraju. Korfu to wyspa, której stolicą jest miasto o tej samej nazwie. Dominuje tu upalny klimat śródziemnomorski i górzyste ukształtowanie terenu (o najwyższym szczycie liczącym niemal tysiąc metrów nad poziomem