|  |  |  | 

Dom pielgrzyma Częstochowa Spływ Czarną Hańczą Turystyka

Dwa w jednym: zarobek i wypoczynek

Dwa w jednym: zarobek i wypoczynek
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_wczasy13.jpgWymarzoną sytuacją są wakacje, podczas których mamy zapewniony nocleg i wyżywienie, a dodatkowo możemy jeszcze zarobić trochę pieniędzy. Służy temu turystyka letnia i związana z nią forma odpoczynku, połączona z okazyjnym zarobkiem dla osób, które są chętne zostać wychowawcą kolonijnym na jednym z wakacyjnych turnusów.
Ofertą powinni być szczególnie zainteresowani nauczyciele, instruktorzy sportowi lub studenci kierunków pedagogicznych. To nie tylko darmowy odpoczynek, ale także świetna okazja do zdobycia nowych doświadczeń podczas pełnienia funkcji wychowawcy.
Opiekun powinien mieć ukończone 18 lat i posiadać co najmniej średnie wykształcenie. Przed wyjazdem na wczasy z młodzieżą należy również przystąpić do nieskomplikowanego egzaminu, który poprzedza oczywiście odpowiedni kurs przygotowujący ochotnika na każdą ewentualność. Później pozostaje nam jedynie znaleźć satysfakcjonującą nas ofertę dostępną w kuratoriach, czy też firmach i fundacjach, które organizują wakacje dla młodzieży. Po dopełnieniu wszystkich formalności czekają nas już same przyjemne obowiązki i urlopowanie w doborowym towarzystwie młodych ludzi.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

dwa-w-jednym-zarobek-i-wypoczynek

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

  • Urlop wakacyjny 2015 – udaj się do Krakowa

    Urlop wakacyjny 2015 – udaj się do Krakowa

    Powoli zbliża się półmetek wakacji, więc jeśli jeszcze nie zorganizowaliście sobie urlopu, to wykorzystajcie go jak najszybciej póki dopisuje ładna pogoda w Polsce. Z pewnością idealnym miejscem na spędzenie upragnionego wypoczynku będzie Kraków. Miasto to żyje 24h na dobę, więc w dzień jak i w nocy będziecie mogli zorganizować sobie bardzo ciekawie czas ze swoimi

  • Kopriwsztica, symbol odrodzenia narodowościowego Bułgarii

    Kopriwsztica, symbol odrodzenia narodowościowego Bułgarii

    Widziana z daleka, Kopriwsztica wygląda niemal zbyt piękne, aby była prawdziwa, z jej szachulcowymi domami leżącymi w dolinie pośród zalesionych wzgórz. Byłaby to wiejska oaza spokoju, gdyby nie turyści przyciągnięci fantastyczną architekturą i Bułgarzy oddający hołd temu szczególnemu miejscu w historii swojego kraju. Miasto odegrało główną rolę w powstaniu kwietniowym w 1876 roku, skierowanym przeciwko