|  |  |  | 

Eventy prozdrowotne Rekreacja Spływ Czarną Hańczą

Czy warto zabierać zwierzęta domowe na urlop?

Czy warto zabierać zwierzęta domowe na urlop?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_zdjecie31.jpgBardzo wiele osób kocha zwierzęta, jednak pupil może okazać się problemem, kiedy chcemy wybrać się na urlop. Stajemy wtedy przed dylematem, czy zabrać ze sobą nasze ulubione zwierzę. Nasz pupil w podróży przysporzyć nam może wiele nieoczekiwanych trudności.
Wiele hoteli, czy pensjonatów nie przyjmuje osób ze zwierzętami. Innym problemem może być sama podróż. Długa jazda pociągiem, czy autokarem w towarzystwie zwierzęcia może być problemem zarówno dla nas, jaki i innych podróżnych. Często możemy być narażeni na nieprzyjemne uwagi ze strony współpasażerów.
Musimy też przed zakupem biletu zapoznać się z zasadami i regulaminem przewożenia zwierząt, jaki obowiązuje u danego przewoźnika. Często nie uwzględniają oni możliwości podróży ze zwierzętami, a jeśli uwzględniają, to wiąże się to ze sporymi opłatami dodatkowymi.
Jeśli więc chcemy zabrać ze sobą swoje zwierzę na wakacje, powinniśmy przede wszystkim zorganizować sobie własny transport i wybierać takie miejsca noclegowe, które są otwarte dla turystów ze swoimi pupilami.

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

czy-warto-zabierac-zwierzeta-domowe-na-urlop

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,

Podobne wpisy:

  • Urlop wakacyjny 2015 – udaj się do Krakowa

    Urlop wakacyjny 2015 – udaj się do Krakowa

    Powoli zbliża się półmetek wakacji, więc jeśli jeszcze nie zorganizowaliście sobie urlopu, to wykorzystajcie go jak najszybciej póki dopisuje ładna pogoda w Polsce. Z pewnością idealnym miejscem na spędzenie upragnionego wypoczynku będzie Kraków. Miasto to żyje 24h na dobę, więc w dzień jak i w nocy będziecie mogli zorganizować sobie bardzo ciekawie czas ze swoimi

  • Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

    Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

    Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester Gdzie polecieć z Gdańska? Pomysłów na to, gdzie polecieć z Gdańska jest mnóstwo. Weźmy jednak pod uwagę tylko dwa miejsca. Pierwszym z nim jest lot relacji: Gdańsk Stavanger. Jest to piękne norweskie miasto portowe, do którego warto się udać. Warto dodać, że to miasto zostało uznane Europejską Stolicą Kultury 2008