|  | 

Turystyka

Agroturystyka nad Bugiem

Agroturystyka nad Bugiem
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Poczuj smak natury nadbużańskich terenów

Hasło agroturystyka kojarzy nam się z błogim wypoczynkiem, kontaktem z naturą i leniwym spędzaniem czasu w otoczeniu przyrody. Sielsko, anielsko. Jest to bardzo często wybierany typ pobytu dla osób zmęczonych miastem, hałasem i pędem życia codziennego.
Właściwie w każdym rejonie kraju spotkamy się z takim rodzajem wypoczynku. Agroturystyka nad Bugiem to jedna z wybieranych opcji. Wyobraźmy sobie dziewicze krajobrazy i cudne okoliczności natury. Niedaleko płynie rzeka Bug, z której możemy również skorzystać. Amatorzy wędkowania mogą spróbować złowić grubą rybę, a miłośnicy pływania, zażyć kąpieli w jednym z wyznaczonych do tego miejsc. Dla leniwych brzegi rzeki oferują miejsca do opalania. Ponadto – pływanie łódką, spływ tratwą itp.
Oprócz atrakcji związanych z rzeką, możemy odbywać spacery po lesie, czy jeździć na rowerach po wyznaczonych szlakach.
Kiedy aktywność nas już zmęczy, wracamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego, gdzie również możemy zażyć wielu atrakcji. Zjeść lokalne potrawy, a nawet uczestniczyć w ich przygotowaniu. Spędzić czas ze zwierzętami hodowanymi przez osoby, które nas goszczą, czy po prostu błogo i beztrosko leniuchować. Zimą również jest co robić.
Agroturystyka jest coraz popularniejszą formą wypoczynku, która pozwala odetchnąć ciału i umysłowi. Doładować baterie i przemyśleć sprawy, które uciekają nam w ferworze dnia codziennego. Większość osób, która spróbowała takiej formy wyjazdu, bardzo często wraca w to samo miejsce lub korzysta z innych o podobnym profilu.
Próbowaliście? Jeśli nie, wszystko przed Wami!

Ciekawe wpisy o podróżach i turystyce:

agroturystyka-nad-bugiem

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Agroturystyka na Mazurach dla rodzin z dziećmi

    Agroturystyka na Mazurach dla rodzin z dziećmi

    Prawie jak u babci! Nikt z nas nie jest cyborgiem. To zupełnie normalne, że od czasu do czasu potrzebujemy przerwy. Nie tylko od pracy, ale także od domowych obowiązków. Jesteśmy tylko ludźmi, czasem musimy po prostu sobie odpocząć. Jak najlepiej wypocząć? Jak naładować baterie? Najlepiej po prostu gdzieś wyjechać! Jak najdalej od domu. W ten

  • Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

    Kursy i szkolenia spadochronowe AFF

    Ludzie w dzisiejszych czasach szukają coraz bardziej ekstremalnych i nietypowych doznań. Skoki spadochronowe, skoki na bungee i inne rodzaje aktywności sprawiają, że mogą oni poczuć się spełnieni. Należy jednak pamiętać, że wykonywanie tego typu sportów może być bardzo niebezpieczne. Z tego właśnie powodu należy odbyć wcześniej różnego rodzaju kursy lub szkolenia, które zapewnią gwarancję bezpieczeństwa.